Pobjeda protiv Podsuseda

Niže lige

by HR košarka 7 Pregleda comments

U utorak su juniori u terminu treninga  odigrali na jednoj trećini prijateljsku utakmicu protiv KK Podsused.

U utakmici bez semafora (samo se zapisivao rezultat i igralo se four×20 minuta “prljave igre”), a usudim se reći i bez obrana, utakmica je završila sa visokih 131:91 za našu momčad.

Naši dečki su odigrali furiozno prvo poluvrijeme koje je završilo rezultatom 92:51 za nas…! U drugom poluvremenu su “digli nogu sa gasa” i ipak odigrali daleko skromnije te je na kraju  utakmica završila sa već spomenutih 131:91.

Nastupilo je svih 12 igrača, a listu strijelaca su predvodili Karlo Filipović sa 22, Lovro Jelić sa 22 i Hrvoje Pecić sa 21 postignutim košom.

&

KK SAMOBOR
Filipović Okay. 22, Milakara M. eight, Spaseski Baburek R. zero, Jelić L. 22, Pecić H. 21, Šoštarić M. 9, Miljković L. zero, Kontak J. 14, Matović J. 12, Šustić L. 9, Zorko N. 12, Sedlar R. four.

Objava Pobjeda protiv Podsuseda pojavila se prvi puta na Košarkaški klub Samobor.