Suci: Pavičić, Jež, Šonjić – Zagreb. Gledaoca: 100.

81:51 (34:27)

(21:18, 13:9, 23:11, 24:13)

SAMOBOR: Bruno Levanić-Kutni 16, Bruno Srabotnak 14, Mateo Gionechetti-Prahin 13, Josip Škara 11, Tomislav Đurinović eight, Niko Gril eight, Vanja Miletić 5, Luka Žilić four, Dario Gazić 2, Karlo Filipović, Marko Šilobod; Trener: Marin Sedlar

PODSUSED: Ivan Ćosić 20, Damir Harapin 11, Matej Levanić – Kutni 7, Luka Bekavac 5, Bojan Kežman four, Bruno Jesenko four, Luka Šušak, Vjeran Grozdanić, Leonardo Mazić, Hrvoje Planinić, Pavle Pavičić, Luka Župan; Trener: Ivan Vukoja

Košarkaši Samobora u three kola II lige Centar kao domaćini pobijedili su ekipu Podsuseda rezultatom 81:51.

Iako su Samoborci prvo poluvreme bili u konstatnoj maloj prednosti nikako da se odvoje na neku veću i mirniju prednost. Ulaskom u drugom poluvremenu u igru Nike Grila obrana Samoboraca je proradila, osvajaju se lopte u serijama za brze kontranapade i vrlo brzo Samoborci odlaze na davadesetak koševa prednosti. Pred kraj utakmice Samoborci ponovo odigravaju odličnu obranu i serijom od 14:zero dolaze do uvjerljive i zaslužene pobjede i potvrde vodećeg mjesta lige.

Kod Samoboraca odlično je odigrao trio Bruno Levanić-Kutni sa 16, Bruno Srabotnak s 14 i Mateo Gionechetti-Prahin sa 13 koševa.