Uvjerljivom pobjedom u Ivaniću Samoborci ostali bod do naslova

Suci: Rogić, Juraga, Sokolić – Zagreb. Gledaoca: 50.

56:104 (28:54)

(22:14, 6:40, 12:23, 16:27)

SAMOBOR: Bruno Levanić-Kutni 24, Lovro Mandalinić 17, Bruno Srabotnak 16, Mateo Gionechetti-Prahin 15, Marko Šilobod 13, Jakša Milatić 11, Vanja Miletić eight, Luka Žilić, Karlo Filipović, Josip Škara; Trener: Marin Sedlar

IVANIĆ: Renato Havliček 12, Kristijan Razumić eight, Jan Mihaljević eight, Karlo Rešetar 6, Nikola Grobotek 6, Egon Skendrović 5, Dominik Pavlović four, Ivor Štefanović four, Filip Zajčić 2, Antun Ivan Maronić 1, Ivica Petričević; Trener: Tomislav Đura

Seniori Samobora u 18 kolu II lige Centar u zadnjem kolu uvjerljivom pobjedom kod Ivanića od 56:104 zauzeli su odlično 2 mjesto lige tek s bodom zaostatka iza pobjednika Sesveta.

Nakon ležernog počeka Samoboraca i vodstva domaćina krajem prve četvrtine od 22:14, Samoborci u drugoj igraju moćno s učinkom od visokih 40:6 koševa na svojem kontu tako da su već na poluvremenu sve dileme o pobjedniku bile riješene, a domaćini na kraju pretrpjeli visoki poraz.

Kod Samoboraca uz dvostruko dvostruki učinak Brune Levanić-Kutnia od 24 koša i 11 skokova odlično su odigrali i Lovro Mandalinić sa 17, Bruno Srabotnak sa 16 i Mateo Gionechetti-Prahin s 15 koševa.

Kod Ivanića najučinkovitiji je bio Renato Havliček s 12 koševa.

Objava Uvjerljivom pobjedom u Ivaniću Samoborci ostali bod do naslova pojavila se prvi puta na Košarkaški klub Samobor.